× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 7 XI 2021 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA +TERESĘ PODGRUSZEWSKĄ W 1 R. ŚM.
8.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 5
10.00 - ZA +ZYGMUNTA MYSZKA W 17 R. ŚM., STEFANIE, ADAMA I +Z RODZINY
11.30 - DZIĘKCZYNNA Z OKAZJI UR. MAKSYMILIANA, Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOG. I OPIEKĘ MARYI
13.00 - ZA +ELŻBIETĘ, ADAMA, MARIĘ, KAZIMIERZA OPAŁKÓW, ROMUALDA PIELAK I MARKA HANKE
18.00 - ZA +GRAŻYNĘ KAŁUZIŃSKĄ W 1 R. ŚM.
PONIEDZIAŁEK 8 XI 2021 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +WŁODZIMIERZA NIEZABITOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 6
18.00 - ZA PARAFIAN
WTOREK 9 XI 2021 ŚWIĘTO ROCZ. POŚWIĘCENIA BAZYLYKI LATERAŃSKIEJ
6.30 - ZA +WŁODZIMIERZA NIEZABITOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +BRYGIDĘ BRESZKA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 7
18.00 - ZA +MACIEJA WYCICHOWSKIEGO, +Z RODZIN WYCICHOWSKICH, JĘDRZEJEWSKICH, SEMAK I PODLAK
ŚRODA 10 XI 2021 WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO
6.30 - ZA +WŁODZIMIERZA NIEZABITOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +BRYGIDĘ BRESZKA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 8
18.00 - ZA +NATALIĘ OPAŁKA I +Z RODZINY
18.00 ZA +DOMINIKA ORZOŁEK, RODZICÓW, RODZEŃSTWO I +Z RODZINY
CZWARTEK 11 XI 2021 WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS
6.30 - ZA +WŁODZIMIERZA NIEZABITOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +BRYGIDĘ BRESZKA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 9
18.00 - ZA +GIZELĘ, RENATĘ KABECKIE I +Z RODZINY
PIĄTEK 12 XI 2021 WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA
6.30 - ZA +RYSZARDA SKIERSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 10
18.00 - ZA +JADWIGĘ, STANISŁAWA GĄGOL, MARIĘ, JÓZEFA KONECKICH, GENOWEFĘ, MARIĘ, BOLESŁAWA, KAZIMIERZA, TERESĘ GALICKICH I +Z RODZINY KONECKICH
SOBOTA 13 XI 2021 WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW POLSKICH
6.30 - ZA +MARIĘ OPAŁKA W 1 R. ŚM.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 11
18.00 - ZA +KRZYSZTOFA, MARIANNĘ, JANA SAWICKICH, ROZALIĘ, WŁADYSŁAWA WASUNG, ANASTAZJĘ I TADEUSZA OSTROWSKICH
NIEDZIELA 14 XI 2021 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA PARAFIAN
8.00 - ZA +MIECZYSŁAWA POLESZAK
10.00 - ZA +MARIĘ, JÓZEFA GAWLIK I +Z RODZIN GAWLIK, SURMA I ŁABĘDZKICH
11.30 - ZA +JANUSZA BERNACKIEGO W 20 R. ŚM., STANISŁAWA BERNACKIEGO I STANISŁAWA ŻUKOWSKIEGO
13.00 - ZA +HENRYKĘ PAWLAK W 13 R. ŚM. I MIECZYSŁAWA PAWLAK W 6 R. ŚM.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 12
Dodano 06 Nov 2021 przez Redaktor
NIEDZIELA 31 X 2021 XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA PARAFIAN
8.00 - ZA +JERZEGO, RODZICÓW I BRATA KRZYSZTOFA
10.00 - ZA +ANDRZEJA, KRZYSZTOFA, JADWIGĘ I ZDZISŁAWA PIWIŃSKICH
11.30 - ZA +JACKA ZAKRZEWSKIEGO I +Z RODZIN ZAKRZEWSKICH I CYMAŃSKICH
13.00 - ZA +KAZIMIERZA BIELAWSKIEGO, ANTONIEGO, TADEUSZA, ZENONA I +Z RODZINY
18.00 - ZA +HELENĘ I JANA JACHLEWSKICH
18.00 - ZA +BRYGIDĘ BRESZKA W 30 DZ. PO POG
PONIEDZIAŁEK 1 XI 2021 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
8.00 - ZA +RODZICÓW HELENĘ, JULIANA WILCZYŃSKICH, DZIADKÓW STEFANIĘ, JANA WISOWSKICH, KATARZYNĘ I JÓZEFA WILCZYŃSKICH
10.00 - ZA +ADAMA OPAŁKA W 14 R. ŚM.
12.00 - MSZA ŚW. NA CMENTARZU
WTOREK 2 XI 2021 WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
10.00 - ZA +ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO, STEFANIĘ, WŁADYSŁAWA PIECH, KATARZYNĘ I KAZIMIERZA PRZYŁOŻYŃSKICH
10.00 - ZA +ANNĘ, JÓZEFA, HENRYKA REPIŃSKICH, ROBERTA, FRANCISZKA GAŁKOWSKICH I FRANCISZKA SZCHEONHOFF
18.00 - ZA +CZŁONKINIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA
18.00 - MSZA ŚW. SKŁADKOWA Z PROCESJĄ ZA ZMARŁYCH
ŚRODA 3 XI 2021 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JULIĘ PORASZKA DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +WŁODZIMIERZA NIEZABITOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 1
18.00 - ZA +KS. JERZEGO PIĄTKOWSKIEGO
CZWARTEK 4 XI 2021 WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOREMEUSZA
6.30 - ZA +JULIĘ PORASZKA DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +WŁODZIMIERZA NIEZABITOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 2
18.00 - DZIĘKCZYNNA ZA DAR ŻYCIA, Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOG. DLA MIESZKAŃCÓW „AGAPE”
PIĄTEK 5 XI 2021 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JULIĘ PORASZKA DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +WŁODZIMIERZA NIEZABITOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 3
18.00 - ZA +ZBIGNIEWA, BENEDYKTA BUDZIŃSKICH, RODZICÓW I RODZEŃSTWO Z OB. STR.
SOBOTA 6 XI 2021 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JULIĘ PORASZKA DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +WŁODZIMIERZA NIEZABITOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 4
NIEDZIELA 7 XI 2021 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA +TERESĘ PODGRUSZEWSKĄ W 1 R. ŚM.
8.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 5
10.00 - ZA +ZYGMUNTA MYSZKA W 17 R. ŚM., STEFANIE, ADAMA I +Z RODZINY
11.30 - DZIĘKCZYNNA Z OKAZJI UR. MAKSYMILIANA, Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOG. I OPIEKĘ MARYI
13.00 - ZA +ELŻBIETĘ, ADAMA, MARIĘ, KAZIMIERZA OPAŁKÓW, ROMUALDA PIELAKA I MARKA HANKE
18.00 - ZA +GRAŻYNĘ KAŁUZIŃSKĄ W 1 R. ŚM.
Dodano 30 Oct 2021 przez Redaktor
NIEDZIELA 24 X 2021 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA +WŁADYSŁAWA I HENRYKA BERNACKICH W ROCZ. ŚM. I RODZICÓW
8.00 - ZA +KRZYSZTOFA, MARIANNĘ, JANA SAWICKICH, ROZALIĘ, WŁADYSŁAWA WASUNG, ANASTAZJĘ I TADEUSZA OSTROWSKICH
10.00 - ZA +ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 7 R. ŚM., RODZICÓW, DZIADKÓW I SIOSTRĘ DANUTĘ
11.30 - ZA +DANIELĘ, WACŁAWA BAJEROWSKICH, DOROTĘ I WALDEMARA BAJEROWSKICH
11.30 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ROMUALDĘ KAMIŃSKĄ (24)
13.00 - ZA +STANISŁAWA, HALINĘ GRZYWIŃSKICH W R. ŚM. I +Z RODZINY
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ANTONINĘ RYBKA (24)
PONIEDZIAŁEK 25 X 2021 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JULIĘ PORASZKA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ANTONINĘ RYBKA (25)
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ROMUALDĘ KAMIŃSKĄ (25)
WTOREK 26 X 2021 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JULIĘ PORASZKA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +IRENĘ WERNER W 30 DZ. PO POG.
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ANTONINĘ RYBKA (26)
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ROMUALDĘ KAMIŃSKĄ (26)
ŚRODA 27 X 2021 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JULIĘ PORASZKA DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +IRENĘ WERNER DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +KS. PRAŁ. IRENEUSZA GLEGOCIŃSKIEGO W 14 R. ŚM.
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ROMUALDĘ KAMIŃSKĄ (27)
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ANTONINĘ RYBKA (27)
CZWARTEK 28 X 2021 ŚWIĘTO ŚŚ. SZYMONA I JUDY TADEUSZA
6.30 - ZA +JULIĘ PORASZKA DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +IRENĘ WERNER DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ADAMA PŁÓCIENNICZAK W 1 R. ŚM., RODZICÓW PŁÓCIENNICZAK I KACZEREWSKICH, BRATA WIESŁAWA
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ANTONINĘ RYBKA (28)
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ROMUALDĘ KAMIŃSKĄ (28)
PIĄTEK 29 X 2021 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JULIĘ PORASZKA DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +IRENĘ WERNER DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +KRYSTYNĘ LEWANDOWSKĄ W 15 R. ŚM., JÓZEFA LEWANDOWSKIEGO I DZIADKÓW Z OB. STR.
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ANTONINĘ RYBKA (29)
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ROMUALDĘ KAMIŃSKĄ (29)
SOBOTA 30 X 2021 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JULIĘ PORASZKA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ROMUALDĘ KAMIŃSKĄ (30)
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA +ANTONINĘ RYBKA (30)
18.00 - ZA +URSZULĘ, ALBINA GÓRAL, HALINĘ I ROMANA KOSECKICH
18.00 - ZA +JANA SIWKA W 10 R. ŚM. I +Z RODZIN SIWKÓW, KASZUBÓW, ŁYDZIŃSKICH, BUJNÓW, CHULEWICZÓW
NIEDZIELA 31 X 2021 XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA PARAFIAN
8.00 - ZA +JERZEGO, RODZICÓW I BRATA KRZYSZTOFA
10.00 - ZA +ANDRZEJA, KRZYSZTOFA, JADWIGĘ I ZDZISŁAWA PIWIŃSKICH
11.30 - ZA +JACKA ZAKRZEWSKIEGO I +Z RODZIN ZAKRZEWSKICH I CYMAŃSKICH
13.00 - ZA +KAZIMIERZA BIELAWSKIEGO, ANTONIEGO, TADEUSZA, ZENONA I +Z RODZINY
18.00 - ZA +HELENĘ I JANA JACHLEWSKICH
18.00 - ZA +BRYGIDĘ BRESZKA W 30 DZ. PO POG.
Dodano 23 Oct 2021 przez Redaktor

Nowsze ... 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl