× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 17 II 2019 R. SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
8.00 – ZA +EUGENIĘ ŚMIERTKA W 3 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO I ZM. Z RODZINY GÓRSKICH I SADOWSKICH
10.00 – ZA + MARIĘ CHMURA W 21 ROCZ. ŚM. ORAZ WSZYTKICH ZM. Z RODZINY CHMURA I STODUŚ
11.30 – ZA + CECYLIĘ I RYSZARDA KOT I ZM. Z RODZINY
13.00 – ZA + MEŻA IGNACEGO BERNACKIEGO W 4 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 23
18.00 – ZA + KINGĘ POŁOM W 30 DNIU PO POGRZEBIE

PONIEDZIAŁEK 18 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA +DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 24

WTOREK 19 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZ
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 25
18.00 – ZA +AGNIESZKĘ KĄDEL W 4 ROCZ. ŚM.

ŚRODA 20 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGR
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 26
18.00 – ZA + STANISŁAWA ŁABAJ W 13 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY ŁABAJ I DESZCZ

CZWARTEK 21 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 27
18.00 – ZA + STANISŁAWA BERNACKIEGO W 9 ROCZ. ŚM. JANUSZA BERNACKIEGO I ZM. DZIADKÓW
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ TARNOGÓRSKĄ W 3 ROCZ. ŚM. ORAZ IRENĘ I STANISŁAWA

PIĄTEK 22 II 2019 R. ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
6.30 – ZA + JADWIGĘ GRZEGORZEWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 28
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ CHADAJ W 30 DNIU PO POGRZEBIE

SOBOTA 23 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KRYSTYNĘ CHADAJ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 29
18.00 – ZA + LEOKADIĘ BERNACKĄ W 30 DNIU PO POGRZEBIE
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 24 II 2019 R. SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ MIROSŁAWA BARTOSZ W DNIU IMIENIN
8.00 – ZA +O BOŻE BŁ. DLA WIKTORII I CEZAREGO KOT W DNIU URODZIN
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ W 5 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + STANISŁAWĘ TRACZYK W 21 ROCZ. ŚM
10.00 – ZA + JANA, ELEONORĘ JOŃCÓW I ZM. Z RODZINY
11.30 – ZA + GENOWEFĘ MAREK – INT. OD MIESZKAŃCÓW MIROWA
13.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA ORAZ JÓZEFA PYTKA
13.00 – ZA +JANA KUŁAGA W 74 ROCZ. ŚM. ORAZ BRONISŁAWĘ I STANISŁAWA WISOWSKIEGO
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 30
Dodano 18 Feb 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 10 II 2019R. PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ JANA I STEFANA RYBKA ORAZ TADEUSZA I ANDRZEJA KWAŚNY
8.00 – ZA +DOMINIKA ORZOŁEK, RODZICÓW Z OBOJ. STRON I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W DNIU URODZIN
10.00 – ZA + NORBERTA HAAK W DNIU URODZIN
11.30 – ZA + BRONISŁAWA OSTROWSKIEGO W 2 ROCZ. ŚM.
13.00 – W INT. JUBILATÓW STEFANI I STANISŁAWA SINICKICH, KTÓRZY DZIĘKUJĄ BOGU ZA WSZELKIE ŁASKI Z OKAZJI 50 ROCZ. ZAWARCIA SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA I PROSZĄ O ZDROWIE I DALSZĄ OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA SIEBIE, DZIECI, WNUKÓW I PRAWNUKÓW
13.00 – ZA + LESZKA LEGUTKO, RODZICÓW MARINNĘ I STEFANA I ZMARŁYCH Z RODZINY LEGUTKO
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 16

PONIEDZIAŁEK 11 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA +DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEB
10.00 –MSZA ŚW. W INTENCJI CHORYCH Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU NAMASZCZENIA CHORYCH , WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO CHORYCH
18.00 – ZA +GIZELĘ I RENATĘ KABECKIE , RODZICÓW I ZMARŁYCH Z RODZINY
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 17

WTOREK 12 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 18
18.00 – ZA +MARIOLĘ SCHABOWSKĄ W 8 ROCZ. ŚM.

ŚRODA 13 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 19
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWA I JANA KOSZELAK
18.00 – ZA +JANINĘ GOLUCH

CZWARTEK 14 II 2019R. ŚWIĘTO ŚW. CYRYLA, MNICHA I METODEGO , BISKUPA , PATRONÓW EUROPY
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 20
18.00 – ZA + LECHA PAŁKOWSKIEGO W 13 ROCZ. ŚM.

PIĄTEK 15 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 21
18.00 – ZA + DAWIDA KOWNACKIEGO W 30 DNIU PO POGRZEBIE

SOBOTA 16 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 22
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 17 II 2019R. SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA +EUGENIĘ ŚMIERTKA W 3 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO I ZM. Z RODZINY GÓRSKICH I SADOWSKICH
10.00 – ZA + MARIĘ CHMURA W 21 ROCZ. ŚM. ORAZ WSZYTKICH ZM. Z RODZINY CHMURA I STODUŚ
11.30 – ZA + CECYLIĘ I RYSZARDA KOT I ZM. Z RODZINY
13.00 – ZA + MEŻA IGNACEGO BERNACKIEGO W 4 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 23
18.00 – ZA + KINGĘ POŁOM W 30 DNIU PO POGRZEBIE
Dodano 14 Feb 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 03 II 2019R. CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ KAZIMIERZA STARZYK
8.00 – ZA +MARIANA I JAN SAWICCY ORAZ ROZALIĘ I WŁADYSŁAWA WASUNG, ANASTAZJĘ I TADEUSZA OSTROWSKICH
10.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.9
10.00 – ZA + MAJCHER PIOTR I BOLESŁAWA MAJCHER
13.00 – ZA + JANA I JANINĘ PEPLIŃSKICH I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON
11.30 – ZA + REGINĘ JASTRZĘBSKĄ – INT. OD MIESZKAŃCÓW MIROWA
13.00 – ZA + TERESĘ PIEKARSKĄ W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ LEONA PIEKARSKIEGO
18.00 – W INT. JUBILATÓW: LEOKADII I MIECZYSŁAWA WRÓBEL Z OKAZJI 60 ROCZ. SAKRAMETU MAŁŻEŃSTWA Z PODZIĘKOWANIEM BOGU ZA OTRZYMANE ŁASKI Z PROŚBĄ O DALSZE ZDROWIE I OPIEKĘ.

PONIEDZIAŁEK 04 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA +GERARDA SPRADA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 10

WTOREK 05 II 2019R. WSPOMNIENIE ŚW. AGATY, DZIEWICY I MĘCZENNICY
6.30 – ZA + GERARDA SPRADA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 11

ŚRODA 06 II 2019R. WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY
6.30 – ZA + GERARDA SPRADA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 12
18.00 – INT. KOŁA BIBLIJNEGO

CZWARTEK 07 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + GERARDA SPRADA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 13
18.00 – ZA + WIESŁAWĘ BURDZIŃSKĄ W 2 ROCZ. ŚM.

PIĄTEK 08 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + GERARDA SPRADA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.14
18.00 – ZA + JANINĘ CZARNOTA W 30 DNIU PO POGRZEBIE

SOBOTA 09 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + GERARDA SPRADA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.15
18.00 – ZA + ANNĘ POCZEPOWICZ W 30 DNIU PO POGRZEBIE
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 10 II 2019R. PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ JANA I STEFANA RYBKA ORAZ TADEUSZA I ANDRZEJA KWAŚNY
8.00 – ZA +DOMINIKA ORZOŁEK, RODZICÓW Z OBOJ. STRON I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W DNIU URODZIN
10.00 – ZA + NORBERTA HAK W DNIU URODZIN
11.30 – ZA + BRONISŁAWA OSTROWSKIEGO W 2 ROCZ. ŚM.
13.00 – W INT. JUBILATÓW STEFANI I STANISŁAWA SINICKICH, KTÓRZY DZIĘKUJĄ BOGU ZA WSZELKIE ŁASKI Z OKAZJI 50 ROCZ. ZAWARCIA SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA I PROSZĄ O ZDROWIE I DALSZĄ OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA SIEBIE, DZIECI, WNUKÓW I PRAWNUKÓW
13.00 – ZA + LESZKA LEGUTKO, RODZICÓW MARINNĘ I STEFANA I ZMARŁYCH Z RODZINY LEGUTKO
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.16
Dodano 04 Feb 2019 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl