× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 17 XI 2019 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA +BOGDANA KRAUZE W 6 R. ŚM.
8.00 - ZA +JAROSŁAWA ŁOŚ DAR OD UCZ. POG.
10.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (16)
10.00 - ZA +MONIKĘ SANIEWSKĄ
10.00 - O SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ DLA ŻONY LEOKADII I POWRÓT DO ZDROWIA
11.30 - ZA +BRONISŁAWA SAWICKIEGO W 1 R. ŚM. I BOGUCHWAŁĘ I ANDRZEJA
13.00 - ZA +MĘŻA MARIANA SOWIŃSKIEGO W 7 R. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJGA STRON
13.00 - ZA +MARIANA SOWIŃSKIEGO W 7 R. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJGA STRON
18.00 - ZA +LUDWIKĘ I TADEUSZA CYMAŃSKICH I +Z RODZINY CYMAŃSKICH

PONIEDZIAŁEK 18 XI 2019 WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY
6.30 - ZA +JAROSŁAWA ŁOŚ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (17)

WTOREK 19 XI 2019 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JAROSŁAWA ŁOŚ DAR OD UCZ. POG.
18. 00 - ZA +MARIĘ I KAZIMIERZA LICKUN, CZESŁAWA DUCHAŁA I RODZICÓW Z OBOJGA STRON
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (18)

ŚRODA 20 XI 2019 WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO
6.30 - ZA +JAROSŁAWA ŁOŚ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +WŁADYSŁAWĘ W 1 R. ŚM.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (19)

CZWARTEK 21 XI 2019 OFIAROWANIE NAJŚWIETSZEJ MARYI PANNY
6.30 - ZA +JAROSŁAWA ŁOŚ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +CZESŁAWA DUCHAŁA W 5 R. ŚM. I +Z RODZINY
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (20)

PIĄTEK 22 XI 2019 WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII
6.30 - ZA +JAROSŁAWA ŁOŚ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +SŁAWOMIRA SUCHCICKIEGO W 30 DZ. PO POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (21)

SOBOTA 23 XI 2019 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JAROSŁAWA ŁOŚ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ADELĘ I KAZIMIERZA JANCZEWSKICH
18.00 – ZA +RODZICÓW STANISŁAWĘ I JÓZEFA SAWIRSKICH I RODZEŃSTWO BRONISŁAWA I JANA
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (22)

NIEDZIELA 24 XI 2019 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
7.00 - ZA +JAROSŁAWA ŁOŚ DAR OD UCZ. POG.
8.00 - ZA +JANA SADŁOCHA, RODZICÓW Z OBOJGA STRON I ALICJĘ ZUŻEWICZ
10.00 - ZA +KRYSTYNĘ PIOTRAK W 6 R. ŚM. I +Z RODZINY
10.00 - ZA +LEOKADIĘ SKONIECZNĄ W 17 R. ŚM. I +Z RODZIN SKONIECZNYCH I CHRZĄSTKÓW
11.30 - ZA +WŁADYSŁAWA OLEŚ W 2 R. ŚM.
13.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (23)
13.00 - ZA +KRZYSZTOFA SEKUŁA
18.00 - ZA +JANKĘ CYMAŃSKĄ I LIDIĘ WUTTKOWSKĄ
Dodano 17 Nov 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 10 XI 2019 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA +MIECZYSŁAWA POLESZAK
8.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (9)
10.00 - ZA +GIZELĘ I RENATĘ KABECKIE, RODZICÓW I +Z RODZINY
11.30 - ZA +DOMINIKA ORZOŁEK, RODZICÓW, RODZEŃSTWO Z OBOJGA STRON
13.00 - ZA +HENRYKĘ PAWLAK W 10 R. ŚM., MIECZYSŁAWA PAWLAK W 3 R. ŚM.
13.00 - ZA +JANUSZA BERNACKIEGO W 18 R. ŚM., STANISŁAWA BERNACKIEGO I STANISŁAWA ŻUKOWSKIEGO
18.00 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.

PONIEDZIAŁEK 11 XI 2019 WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
15.00 - W INTENCJI OJCZYZNY
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (10)

WTOREK 12 XI 2019 WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA BISKUPA I MĘCZENNIKA
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18. 00 - ZA +RODZICÓW MARIĘ I JÓZEFA KONECKICH I +RODZEŃSTWO
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (11)

ŚRODA 13 XI 2019 WSPOMNIENIE ŚŚ. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA – PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKICH
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +STANISŁAWĘ OGRODOWCZYK W 30 DZ. PO POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (12)
18.00 – ZA +RODZICÓW GENOWEFĘ I JANA SZURYŃSKICH, HENRYKĘ I WŁADYSŁAWA PIDEK I DZIADKÓW Z OBOJGA STRON

CZWARTEK 14 XI 2019 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ERNESTA NYCZ W 30 DZ. PO POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (13)
18.00 - ZA +JANA SADŁOCHĘ

PIĄTEK 15 XI 2019 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +EDUMNDA I GERTRUDĘ POLOSKICH I SIOSTRĘ JUTĘ I WIESŁAWA OTRĘBA
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (14)

SOBOTA 16 XI 2019 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +JAROSŁAWA ŁOŚ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ZBIGNIEWA BERNACKIEGO W 18 R. ŚM., RODZICÓW I ZBIGNIEWA ZABŁOCKIEGO
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (15)
18.00 - ZA +MARIANNĘ I ZBIGNIEWA KLIMEK W 30 DZ. PO POG.

NIEDZIELA 17 XI 2019 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA +BOGDANA KRAUZE W 6 R. ŚM.
8.00 - ZA +JAROSŁAWA ŁOŚ DAR OD UCZ. POG.
10.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (16)
10.00 - ZA +MONIKĘ SANIEWSKĄ
11.30 - ZA +BRONISŁAWA SAWICKIEGO W 1 R. ŚM. I BOGUSŁAWA I ANDRZEJA
13.00 - ZA +MĘŻA MARIANA SOWIŃSKIEGO W 7 R. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJGA STRON
13.00 - ZA +MARIANA SOWIŃSKIEGO W 7 R. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJGA STRON
18.00 - ZA +LUDWIKĘ I TADEUSZA CYMAŃSKICH I +Z RODZINY CYMAŃSKICH
Dodano 14 Nov 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 3 XI 2019 XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA +ANNĘ KARBOWSKĄ W 26 R. ŚM. I +Z RODZINY
8.00 - ZA +WANDĘ, EDWARDA I JAROSŁAWA WARTALSKICH
8.00 - ZA +TADEUSZA ROBAKIEWICZ W 30 DZ. PO POG.
10.00 - ZA +MACIEJA WYCICHOWSKIEGO I +Z RODZ. SEMAK I WYCICHOWSKICH
10.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (2)
11.30 - ZA +ERINĘ JĘDRASIEWICZ W 1 R. ŚM. I LUDWIKA JĘDRASIEWCZ
13.00 - ZA +STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO, SYNA JÓZEFA SKARŻYŃSKIEGO, RODZICÓW Z OBOJGA STRON I BRACI: ROMANA, WŁADYSŁAWA KOSEK
13.00 - ZA +STANISŁAWĘ I JANA KALKOWSKICH, HELENĘ I MARCELEGO KUKLIŃSKICH I IRENĘ ROGOWSKĄ
18.00 - ZA +MARIANNĘ, STEFANA, WŁADYSŁAWĘ, JANA, MAŁGORZATĘ, ROMANA POLOWSKICH I STANISŁAWĘ, ROMANA, RYSZARDA ADAMCZYK

PONIEDZIAŁEK 4 XI 2019 WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18. 00 - ZA +DANUTĘ KAZIMIERSKĄ W 30 DZ. PO POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (3)

WTOREK 5 XI 2019 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18. 00 - ZA +JERZEGO KĄDEL W 15 R. ŚM.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (4)

ŚRODA 6 XI 2019 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ANNĘ PATAN W 30 DZ. PO POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (5)
18.00 - INTENCJA KOŁA BIBLIJNEGO

CZWARTEK 7 XI 2019 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +BARBARĘ BERNACKĄ W ROCZ. ŚM., STANISŁAWA, JANA, EDMUNDA, JERZEGO I ANNĘ
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (6)

PIĄTEK 8 XI 2019 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ZBIGNIEWA CAŁKA W 30 DZ. PO POG.
18.00 - ZA +KAZIMIERĘ LINCZERSKĄ W 30 DZ. PO POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (7)

SOBOTA 9 XI 2019 ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ
6.30 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ZOFIĘ SOKOŁOWSKĄ INT. OD SĄSIADÓW Z BLOKU NR 9
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (8)

NIEDZIELA 10 XI 2019 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA +MIECZYSŁAWA POLESZAK
8.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (9)
10.00 - ZA +GIZELĘ I RENATĘ KABECKIE, RODZICÓW I +Z RODZINY
11.30 - ZA +DOMINIKA ORZOŁEK, RODZICÓW, RODZEŃSTWO Z OBOJGA STRON
13.00 - ZA +HENRYKĘ PAWLAK W 10 R. ŚM., MIECZYSŁAWA PAWLAK W 3 R. ŚM.
13.00 - ZA +JANUSZA BERNACKIEGO W 18 R. ŚM., STANISŁAWA BERNACKIEGO I STANISŁAWA ŻUKOWSKIEGO
18.00 - ZA +KAMILĘ KŁOSOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
Dodano 03 Nov 2019 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl