× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 24 II 2019 R. VII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ MIROSŁAWA BARTOSZ W DNIU IMIENIN
8.00 – O BOŻE BŁ. DLA WIKTORII I CEZAREGO KOT W DNIU URODZIN
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ W 5 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + STANISŁAWĘ TRACZYK W 21 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + JANA, ELEONORĘ JOŃCÓW I ZM. Z RODZINY
11.30 – ZA + GENOWEFĘ MAREK – INT. OD MIESZKAŃCÓW MIROWA
13.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA ORAZ JÓZEFA PYTKA
13.00 – ZA +JANA KUŁAGA W 74 ROCZ. ŚM. ORAZ BRONISŁAWĘ I STANISŁAWA WISOWSKIEGO
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 30

PONIEDZIAŁEK 25 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA +KRYSTYNĘ KASICA DAR OD UCZ. POGRZEB
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL ORAZ ALEKSANDRĘ I MARIANNĘ OZIOR
18.00 – ZA + STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO W 28 ROCZ. ŚM. ORAZ SYNA JÓZEFA

WTOREK 26 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KRYSTYNĘ KASICA - DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWA PIETRUCZUK W 19 ROCZ. ŚM. ORAZ RODZICÓW : JANA I GERTRUDĘ SZULC I BRACI: JANA I HENRYKA

ŚRODA 27 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KRYSTYNĘ KASICA - DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + ZYGMUNTA FAJKOWSKIEGO
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W 2 ROCZ. ŚM.

CZWARTEK 28 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KRYSTYNĘ KASICA - DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + BRONISŁAWĘ I JANA KOZIEŁ ANTONINĘ I WŁADYSŁAWA LASOTA ORAZ WŁADYSŁAWA I MIECZYSŁAWA OPAŁKA
18.00 – ZA+ AGNIESZKĘ LEWAŃCZYK W 30 DNIU PO POGRZEBIE

PIĄTEK 01 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KRYSTYNĘ KASICA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – REZ. ŁABAJ

SOBOTA 02 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KRYSTYNĘ KASICA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – O BŁ. BOŻE I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA CZŁONKIŃ ŻYWEGO RÓŻAŃCA NASZEJ PARAFII ORAZ ICH RODZIN ORAZ O ZDROWIE DLA JADWIGI
18.00 – ZA + NATALIĘ KOWALCZYK W 7 ROCZ. ŚM.
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 03 III 2019 R. VII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ O MIŁOSIERDZIE BOŻE I WYBAWIENIE Z CZYŚĆCA DUSZĘ ŚP. JADWIGI I STEFANA DĄBROWSKICH
8.00 – ZA +JÓZEFA BERNACKIEGO W 30 ROCZ. ŚM. ORAZ STANISŁAWĘ I ZBIGNIEWA BERNACKICH I ZM. Z RODZINY OSIJEWSKICH
10.00 – ZA + ZDZISŁAWA BARTOS W 3 ROCZ. ŚM. ZM. JANINĘ W 33 ROCZ. ŚM. DANUTĘ W 4 ROCZ. ŚM. JANA W 29 ROCZ. ŚM. I KRZYSZTOFA W 12 ROCZ. ŚMIERCI
10.00 – ZA + DAWIDA KOWNACKIEGO – INT. OD KOLEŻANEK I KOLEGÓW
11.30 – ZA + ROBERTA GAŁKOWSKIEGO W 13 ROCZ. ŚM.
13.00 – ZA + KAZIMIERZA I BRONISŁAWĘ ŻAŁOBA ORAZ KAZIMIERZA BIELAWSKIEGO I ZM. Z RODZINY
13.00 – ZA +KINGĘ POŁOM – INT. OD SĄSIADÓW Z BLOKU NR 9
18.00 – ZA + O ZDROWIE DLA CÓRKI ANNY – INT. OD MAMY
Dodano 25 Feb 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 17 II 2019 R. SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
8.00 – ZA +EUGENIĘ ŚMIERTKA W 3 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO I ZM. Z RODZINY GÓRSKICH I SADOWSKICH
10.00 – ZA + MARIĘ CHMURA W 21 ROCZ. ŚM. ORAZ WSZYTKICH ZM. Z RODZINY CHMURA I STODUŚ
11.30 – ZA + CECYLIĘ I RYSZARDA KOT I ZM. Z RODZINY
13.00 – ZA + MEŻA IGNACEGO BERNACKIEGO W 4 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 23
18.00 – ZA + KINGĘ POŁOM W 30 DNIU PO POGRZEBIE

PONIEDZIAŁEK 18 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA +DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 24

WTOREK 19 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZ
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 25
18.00 – ZA +AGNIESZKĘ KĄDEL W 4 ROCZ. ŚM.

ŚRODA 20 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGR
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 26
18.00 – ZA + STANISŁAWA ŁABAJ W 13 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY ŁABAJ I DESZCZ

CZWARTEK 21 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 27
18.00 – ZA + STANISŁAWA BERNACKIEGO W 9 ROCZ. ŚM. JANUSZA BERNACKIEGO I ZM. DZIADKÓW
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ TARNOGÓRSKĄ W 3 ROCZ. ŚM. ORAZ IRENĘ I STANISŁAWA

PIĄTEK 22 II 2019 R. ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
6.30 – ZA + JADWIGĘ GRZEGORZEWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 28
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ CHADAJ W 30 DNIU PO POGRZEBIE

SOBOTA 23 II 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KRYSTYNĘ CHADAJ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 29
18.00 – ZA + LEOKADIĘ BERNACKĄ W 30 DNIU PO POGRZEBIE
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 24 II 2019 R. SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ MIROSŁAWA BARTOSZ W DNIU IMIENIN
8.00 – ZA +O BOŻE BŁ. DLA WIKTORII I CEZAREGO KOT W DNIU URODZIN
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ W 5 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + STANISŁAWĘ TRACZYK W 21 ROCZ. ŚM
10.00 – ZA + JANA, ELEONORĘ JOŃCÓW I ZM. Z RODZINY
11.30 – ZA + GENOWEFĘ MAREK – INT. OD MIESZKAŃCÓW MIROWA
13.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA ORAZ JÓZEFA PYTKA
13.00 – ZA +JANA KUŁAGA W 74 ROCZ. ŚM. ORAZ BRONISŁAWĘ I STANISŁAWA WISOWSKIEGO
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 30
Dodano 18 Feb 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 10 II 2019R. PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ JANA I STEFANA RYBKA ORAZ TADEUSZA I ANDRZEJA KWAŚNY
8.00 – ZA +DOMINIKA ORZOŁEK, RODZICÓW Z OBOJ. STRON I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W DNIU URODZIN
10.00 – ZA + NORBERTA HAAK W DNIU URODZIN
11.30 – ZA + BRONISŁAWA OSTROWSKIEGO W 2 ROCZ. ŚM.
13.00 – W INT. JUBILATÓW STEFANI I STANISŁAWA SINICKICH, KTÓRZY DZIĘKUJĄ BOGU ZA WSZELKIE ŁASKI Z OKAZJI 50 ROCZ. ZAWARCIA SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA I PROSZĄ O ZDROWIE I DALSZĄ OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA SIEBIE, DZIECI, WNUKÓW I PRAWNUKÓW
13.00 – ZA + LESZKA LEGUTKO, RODZICÓW MARINNĘ I STEFANA I ZMARŁYCH Z RODZINY LEGUTKO
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 16

PONIEDZIAŁEK 11 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA +DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEB
10.00 –MSZA ŚW. W INTENCJI CHORYCH Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU NAMASZCZENIA CHORYCH , WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO CHORYCH
18.00 – ZA +GIZELĘ I RENATĘ KABECKIE , RODZICÓW I ZMARŁYCH Z RODZINY
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 17

WTOREK 12 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 18
18.00 – ZA +MARIOLĘ SCHABOWSKĄ W 8 ROCZ. ŚM.

ŚRODA 13 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 19
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWA I JANA KOSZELAK
18.00 – ZA +JANINĘ GOLUCH

CZWARTEK 14 II 2019R. ŚWIĘTO ŚW. CYRYLA, MNICHA I METODEGO , BISKUPA , PATRONÓW EUROPY
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 20
18.00 – ZA + LECHA PAŁKOWSKIEGO W 13 ROCZ. ŚM.

PIĄTEK 15 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 21
18.00 – ZA + DAWIDA KOWNACKIEGO W 30 DNIU PO POGRZEBIE

SOBOTA 16 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 22
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 17 II 2019R. SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ DANUTĘ GOSSA DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA +EUGENIĘ ŚMIERTKA W 3 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO I ZM. Z RODZINY GÓRSKICH I SADOWSKICH
10.00 – ZA + MARIĘ CHMURA W 21 ROCZ. ŚM. ORAZ WSZYTKICH ZM. Z RODZINY CHMURA I STODUŚ
11.30 – ZA + CECYLIĘ I RYSZARDA KOT I ZM. Z RODZINY
13.00 – ZA + MEŻA IGNACEGO BERNACKIEGO W 4 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G. 23
18.00 – ZA + KINGĘ POŁOM W 30 DNIU PO POGRZEBIE
Dodano 14 Feb 2019 przez Redaktor

Nowsze ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl