× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 29 XI 2020 I NIEDZIELA ADWENTU
7.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (27)
8.00 - ZA +GERTRUDĘ GLAZĘ W 15 R. ŚM. I 100 R. UR. ORAZ +JANA GLAZĘ, KAROLA I STEFANIĘ JUŚ
10.00 - ZA +ANDRZEJA KALIŃSKIEGO W ROCZ. ŚM. I +Z RODZ. OSKIERÓW, KALIŃSKICH, SIBILSKICH I SAPIŃSKICH
11.30 - ZA +JACKA ZAKRZEWSKIEGO I +Z RODZ. ZAKRZEWSKICH I CYMAŃSKICH
13.00 - ZA +EUGENIUSZA EICH W 8 R. ŚM. I Z RODZ. EICH I FURTAK
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (6)
PONIEDZIAŁEK 30 XI 2020 ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA
6.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (7)
18.00 - ZA +ELŻBIETĘ SPĘTANĄ U W DNIU URODZIN, KRYSTIANA SPĘTANEGO I +Z RODZ.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (28)
WTOREK 1 XII 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (8)
6.00 - ZA +TADEUSZA PAWELLA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +TERESĘ PODGRUSZEWSKĄ - INT. OD SĄSIADÓW Z UL. WESTERPLATTE 4
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (29)
ŚRODA 2 XII 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (9)
6.00 - ZA +TADEUSZA PAWELLA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +FRANCISZKA, GENOWEFĘ, JANA KOŚMIŃSKICH I +Z RODZINY I KOŁA BIBLIJNEGO
18.00 - Z PROŚBĄ O OPIEKĘ MBNP NAD RODZINĄ CYBULSKICH Z GDYNI W TRUDNYM OKRESIE PANUJĄCEJ PANDEMII
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (30)
CZWARTEK 3 XII 2020 WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO
6.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (10)
6.00 - ZA +TADEUSZA PAWELLA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ZDZISŁAWĘ DĄBSKĄ W 7 R. ŚM., MICHAŁA ZALEWSKIEGO I JACKA ZAKRZEWSKIEGO
18.00 - DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANE ŁASKI W 88 R. UR. ADAMA, Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOG., OPIEKĘ MARYI I ZDROWIE
PIĄTEK 4 XII 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (11)
18.00 - ZA +WOJCIECHA CHMURA W 30 DZ. PO POG.
18.00 - ZA +RYSZARDA SKIERSKIEGO W 30 DZ. PO POG.
18.00 - ZA +BENEDYKTA BUDZIŃSKIEGO W ROCZ. ŚM.
SOBOTA 5 XII 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (12)
6.00 - ZA + RYSZARDA SKIERSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +RODZICÓW CZESŁAWA I JULIĘ, +Z RODZ. SMOLIŃSKICH, RODZICÓW STEFANA, JADWIGĘ MAJCHER I +Z OB. STR.
18.00 - O NAWRÓCENIE I ŚWIATŁO DUCHA ŚW. DLA RODZIN, ABY WSPIERAŁY SIĘ MIŁOŚCIĄ, WIARĄ I SZACUNKIEM
NIEDZIELA 6 XII 2020 II NIEDZIELA ADWENTU
7.00 - ZA +RODZICÓW CZESŁAWA I JULIĘ, +Z RODZ. SMOLIŃSKICH, RODZICÓW STEFANA, JADWIGĘ MAJCHER I +Z RODZ.
8.00 - ZA +GENOWEFĘ MAREK W 2 R. ŚM. I JANA MAREK
10.00 - ZA +TADEUSZA KURGAN
11.30 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (13)
13.00 - ZA +BERNARDA ZAKRZEWSKIEGO W 20 R. ŚM., HALINĘ, JACKA I RAFAŁA
18.00 - ZA +GENOWEFĘ, JÓZEFA, STANISŁAWA GRABARZ
Dodano 28 Nov 2020 przez Redaktor
NIEDZIELA 22 XI 2020 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
7.00 - ZA PARAFIAN
8.00 - O SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ I ŁASKĘ ZDROWIA
8.00 - ZA +MARIĘ I JÓZEFA GAWLIK I +Z RODZ. SURMA I GAWLIK
10.00 - ZA +KRYSTYNĘ PIOTRAK W 10 R. ŚM. I +Z RODZINY
11.30 - ZA +DANIELĘ I WACŁAWA BAJEROWSKICH, DOROTĘ I WALDEMARA BAJEROWSKICH
13.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (20)
18.00 - ZA +MARIĘ I TADEUSZA BARANOWSKICH, ROMANA KARAŚ I +Z RODZINY
PONIEDZIAŁEK 23 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - O POTRZEBNE ŁASKI I BOŻĄ POMOC DLA JANA, WANDY, ROBERTA, SEBASTIANA CAPEK I MARYSI LECHOWSKIEJ
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (21)
WTOREK 24 XI 2020 WSPOMNIENIE ŚW. ANDRZEJA DUNC-LAC I TOWARZYSZY
6.30 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (1)
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +KRZYSZTOFA SEKUŁA I MARIANA PYTKA
18.00 - ZA +WŁADYSŁAWA OLEŚ W 3 R. ŚM.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (22)
ŚRODA 25 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (2)
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +JADWIGĘ I STANISŁAWA GĄGOL, GENOWEFĘ, MARIĘ, BOLESŁAWA I KAZIMIERZA GALICKICH
18.00 - O ŁASKĘ ZDROWIA DLA TOMASZA
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (23)
CZWARTEK 26 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (3)
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +AGNIESZKĘ W 15 R. ŚM., JÓZEFA I ROMANA KWIATKOWSKICH, BOŻENĘ DROZD, WIKTORIĘ BORZYSZKOWSKĄ
18.00 - ZA +LEOKADIĘ SKONIECZNĄ W 18 R. ŚM. I +Z RODZ. SKONIECZNYCH I CHRZĄSTKÓW
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (24)
PIĄTEK 27 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (4)
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +TERESĘ PODGRUSZEWSKĄ - INT. OD SASIADÓW Z UL. WESTERPLATTE 4
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (25)
SOBOTA 28 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (5)
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +WALDEMARA KOBIERZYŃSKIEGO W 30 DZ. PO POG.
18.00 - DZIĘKCZYNNA ZA SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ I BOŻE BŁOG. DLA OSÓB WSPIERAJĄCYCH MODLITWĄ - INT. OD ZOFII
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (26)
NIEDZIELA 29 XI 2020 I NIEDZIELA ADWENTU
7.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (27)
8.00 - ZA +GERTRUDĘ GLAZĘ W 15 R. ŚM. I 100 R. UR. ORAZ +JANA GLAZĘ, KAROLA I STEFANIĘ JUŚ
10.00 - ZA +ANDRZEJA KALIŃSKIEGO W ROCZ. ŚM. I +Z RODZ. OSKIERÓW, KALIŃSKICH, SIBILSKICH I SABIŃSKICH
11.30 - ZA +JACKA ZAKRZEWSKIEGO I +Z RODZ. ZAKRZEWSKICH I CYMAŃSKICH
13.00 - ZA +EUGENIUSZA EICH W 8 R. ŚM. I Z RODZ. EICH I FURTAK
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO (6)
Dodano 21 Nov 2020 przez Redaktor
NIEDZIELA 15 XI 2020 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA PARAFIAN
8.00 - DO MIŁOS. BOŻ. ZA +MIECZYSŁAWA POLESZAK
10.00 - ZA +FRANCISZKA DZWONKOWSKIEGO I +RODZICÓW Z OBOJ. STR.
11.30 - ZA +MARIANNĘ, STEFANA, WŁADYSŁAWĘ, JANA, MAŁGORZATĘ I ROMANA POLOWSKICH, STANISŁAWĘ, ROMANA I RYSZARDA ADAMCZYK
13.00 - DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANE ŁASKI W 90 R. UR. APOLONII, Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (13)
PONIEDZIAŁEK 16 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +ALFONSA BORZYCH DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ZBIGNIEWA BERNACKIEGO W 19 R. ŚM., RODZICÓW I ZBIGNIEWA ZABŁOCKIEGO
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (14)
WTOREK 17 XI 2020 WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ
6.30 - ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +ALFONSA BORZYCH DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +MARIANNĘ, STEFANA, WŁADYSŁAWĘ, JANA, MAŁGORZATĘ I ROMANA POLOWSKICH, STANISŁAWĘ, ROMANA I RYSZARDA ADAMCZYK
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (15)
ŚRODA 18 XI 2020 WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY
6.30 - ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +ALFONSA BORZYCH DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +KRZYSZTOFA SAWICKIEGO, MARIANNĘ, JANA, ROZALIĘ, WŁADYSŁAWA WASUNG, ANASTAZJĘ I TADEUSZA OSTROWSKICH
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (16)
CZWARTEK 19 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +ALFONSA BORZYCH DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +JÓZEFA I JADWIGĘ PRZESPOLEWSKICH, SIOSTRĘ KRYSTYNĘ
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (17)
18.00 - ZA +WERONIKĘ WANDĘ KONEFAŁ W 30 DZ. PO POG.
PIĄTEK 20 XI 2020 WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO
6.30 - ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +JANINĘ WITKOWSKĄ W 30 DZ. PO POG.
18.00 - ZA +JANINĘ PYTKA W 1 R. ŚM.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (18)
SOBOTA 21 XI 2020 WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP
6.30 - ZA +RYSZARDA KASPERSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +HENRYKA WOJTYSIAK W 1 R. ŚM., RODZICÓW Z OB. STR. I DZIADKÓW DACZKOWSKICH
18.00 - DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANE ŁASKI DLA IWONY I RYSZARDA Z OKAZJI URODZIN ORAZ DLA DZIECI I WNUKÓW Z PROŚBĄ OPIEKI MARYI
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (19)
NIEDZIELA 22 XI 2020 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
7.00 - ZA PARAFIAN
8.00 - O SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ I ŁASKĘ ZDROWIA
8.00 - ZA +MARIĘ I JÓZEFA GAWLIK I +Z RODZ. SURMA I GAWLIK
10.00 - ZA +KRYSTYNĘ PIOTRAK W 10 R. ŚM. I +Z RODZINY
11.30 - ZA +DANIELĘ I WACŁAWA BAJEROWSKICH, DOROTĘ I WALDEMARA BAJEROWSKICH
13.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (20)
18.00 - ZA +MARIĘ I TADEUSZA BARANOWSKICH, ROMANA KARAŚ I +Z RODZINY
Dodano 14 Nov 2020 przez Redaktor

Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl